Produkty Nutri Food

Obľúbené MRP potraviny NUTRI FOOD

Polievky NUTRI FOOD – 2,90 € / kus

Už naše babičky hovorievali, že polievka je základ každého zdravého jedla. Vyberte si tú svoju obľúbenú zo širokého výberu.

Popis

Pokiaľ si ani vy nedokážete predstaviť svoje diétne stravovanie bez polievky, vybrať si v rámci našich redukčných programov môžete až z ôsmich príchutí. Tie vám nielen zachutia, ale zaženú aj hlad a doplneniavášmu telu všetky látky, ktoré potrebuje. Ľahko si ich môžete pripraviť aj v práci.

Všetky potrebné informácie o zložení jednotlivých našich produktov nájdete na obaloch NutriFood potravín. O spôsobe užívania a správneho nastavenia vhodného programu a jedálnička na chudnutie vás bude informovať nutričný poradca NUTRI FOOD PLAN. 

Jedna porcia obsahuje:

33.00% ODD (odporúčaná denná dávka) vitamínov, minerálov, stopových prvkov a aminokyselín.

Koktaily NUTRI FOOD – 2,90 € / kus

Vedeli ste, že NutriFood koktaily zabezpečujú vďaka vysokému obsahu bielkovín, vitamínov a minerálnych látok plnohodnotnú náhradu stravy ako jediné na Slovensku?  Vďaka ich nízkemu obsahu tukov a sacharidov sú vhodné pri redukcií váhy.

Ich príprava je rýchla a jednoduchá. Vybrať si môžete až z 12-tich príchutí. Všetky potrebné informácie o zložení jednotlivých našich produktoch nájdete na obaloch. O spôsobe užívania a správneho nastavenia vhodného programu vás bude informovať výživový poradca. 

Jedna porcia obsahuje:

33.00% ODD (odporúčaná denná dávka) vitamínov, minerálov, stopových prvkov a aminokyselín.

Hlavné jedlá NUTRI FOOD – 2,90 € / kus

Cestoviny, fašírka, rizoto alebo dokonca palacinky? Jediné nutrične vyvážené potraviny na Slovensku vhodné na chudnutie ponúkajú pestrú ponuku hlavných jedál.

Popis:

Vyskúšajte naše hlavné jedlá, ktoré nielen skvele chutia, ale aj vás zasýtia na dlhší čas. Môžete si vybrať z 8 druhov jedál. 

Sypká zmes pre prípravu hlavného jedla s vitamínmi a minerálnymi látkami s vysokým obsahom bielkovín zabezpečuje plnohodnotnú náhradu stravy s nízkym obsahom tukov a sacharidov a je určená pre redukciu hmotnosti.

Všetky potrebné informácie o zložení jednotlivých našich produktoch nájdete na obaloch. O spôsobe užívania a správneho nastavenia vhodného programu vás bude informovať váš nutričný poradca. 

Jedna porcia obsahuje:

33.00% ODD (odporúčaná denná dávka) vitamínov, minerálov, stopových prvkov a aminokyselín.

Kaše NUTRI FOOD – 2,90 € / kus

Máte radi sladké raňajky, desiatu, alebo olovrant? Potom sú pre vás naše nutrične vyvážené NutiFood ovsené kaše to pravé.

Popis:

Či už si vyberiete kašu čokoládovú, jablkovo – škoricovú, vanilkovú, alebo bez príchute, všetky pripravíte jednoduchým rozmiešaním vo vode – studenej, či horúcej. Vďaka vysokému obsahu bielkovín, vitamínov a minerálnych látok zabezpečujú ovsené kaše NutriFood plnohodnotnú náhradu stravy s nízkym obsahom tukov a sacharidov a je určená pre redukciu hmotnosti.

Všetky potrebné informácie o zložení jednotlivých našich produktov nájdete na obaloch NutriFood potravín.

O spôsobe užívania a správneho nastavenia vhodného programu NUTRI FOOD PLAN a vytvorenia individuálneho jedálnička na chudnutie vás bude informovať váš nutričný poradca.

Jedna porcia obsahuje:

33.00% ODD (odporúčaná denná dávka) vitamínov, minerálov, stopových prvkov a aminokyselín.

Tyčinky NUTRI FOOD – 2,90 € / kus

Nizkosacharidové LOW CARB a MRP NutriFood tyčinky pre plnohodnotnú náhradu stravy sú skvelou súčasťou nielen našich výživových a redukčných programov.

Popis:

Nízskosacharidové tyčinky NutriFood nielen chutia výborne, ale sú bohaté aj na vlákninu, bielkoviny, s vyšším obsahom vitamínov a minerálnych látok. Kvôli nízkemu obsahu sacharidov (4g z toho iba 1g cukru) sú vhodné ako maškrta pri redukčných programoch NUTRI FOOD PLAN alebo pri zvýšenej fyzickej alebo pohybovej aktivite. Zo širokej produktovej škály tyčiniek si môžete vybrať príchute:  jahodová v bielej čokoláde, kokosová v mliečnej čokoláde a oriešková v mliečnej čokoláde.

 MRP tyčinky NutriFood s vitamínmi, bohaté na vlákninu, bielkoviny, vápnik, fosfor a iné minerálne látky môžu byť súčasťou plnohodnotnej náhrady stravy programu pri redukcii hmotnosti. Zo širokej produktovej škály tyčiniek si môžete vybrať príchute: karamelová, tmavá čokoláda, citrón v bielej čokoládová v bielej čokoláde, kokosová v mliečnej čokoláde a oriešková v mliečnej čokoláde.